Salon Kosmetyczny Soft powstał z pasji do piękna i zdrowego stylu życia. Priorytetem funkcjonowania salonu jest wysoka jakość świadczonych usług oraz panująca w nim atmosfera. To zaciszne miejsce w centrum Inowrocławia, sprzyjające głębokiemu relaksowi i odprężeniu.

Szeroka oferta rytualnych zabiegów pielęgnacyjnych, laserowych oraz makijażu permanentnego dopełnia pielęgnacja dłoni, stóp oraz masaże różnymi technikami z całego świata. Soft to przestrzenny salon z charakterem, w którym roztacza się pozytywna muzyka i zapach aromatycznych świec. Chcemy sprawić, by każdy kto przekroczy nasz próg, poczuje się wyjątkowo, a największą nagrodą są dla nas zadowoleni klienci wracający systematycznie do salonu po więcej..., to bardzo motywuje nas do ciągłego rozwoju w branży beauty.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy pomocy wysokiej jakości sprzętu kosmetycznego, a narzędzia sterylizowane w autoklawie medycznym.

Nasz zespół


Salon kosmetyczny Soft Inowrocław

Kinga Marciniak

Właścielka

Magister zarządzania, absolwentka WSB w Poznaniu, oraz UMK w Toruniu, ukończyła również Wyższą Szkołę Pielęgnacji Zdrowia i Urody im. Anieli Goc w Poznaniu z tytułem Technika Usług Kosmetycznych, Linergistka, specjalista zabiegów podologicznych.

Salon kosmetyczny Soft Inowrocław

Olga Siemianowska

Nail Artist

Nail Artist, młoda, kreatywna stylistka i manicurzystka. Specjalistka od przedłużania i stylizacji paznokci. Jej wiedza podparta jest profesjonalnymi szkoleniami z zakresu zróżnicowanych technik pracy przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów - eclair,IBD, Mistero Milano.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?


Jeśli masz wykształcenie kosmetyczne lub Twoją pasją jest stylizacja rzęs, brwi, paznokci albo kosmetyka twarzy i ciała. Jesteś precyzyjna, gotowa na rozwój, prace z klientem???? skontaktuj się z nami, wyślij CV, zdjęcia swoich prac lub zadzwoń: 608 76 56 56, bo praca czeka na Ciebie!!!O Nas

Salon Kosmetyczny Soft powstał z pasji do piękna i zdrowego stylu życia. Priorytetem funkcjonowania salonu jest wysoka jakość świadczonych usług oraz panująca w nim atmosfera. To zaciszne miejsce w centrum miasta sprzyjające głębokiemu relaksowi i odprężeniu.

Dowiedz się więcej